Víno bílé
Novinka
Sekt Ryzlink&Tramín 2025 - brut
Brut · Vinařská oblast Morava
260 Kč
(215 Kč bez DPH)
0,75 l
Údaje o víně
| Kategorie | Sekty |
| Odrůda | Cuveé |
| Ročník | 2025 |
| Obsah cukru | Brut |
| Oblast | Vinařská oblast Morava |
| Podoblast | podoblast Velkopavlovická |
| Země původu | Česká republika |
| Objem | 0,75 l |
Parametry
Alkohol
12,5 % obj.
Č. šarže
30/25
O víně
Výroba probíhala metodou Charmat – druhotným kvašením vína v nerezových tlakových nádobách.
Sekt se vyznačuje světle žlutou barvou a typickým muškátovým aroma s jemným nádechem broskví. Chuť je svěží, příjemně nasládlá s vyváženou kyselinkou, to vše doplněno bublinkami. Ideální ke slavnostním příležitostem nebo jako doplněk ke snídaňovému menu.
Teplota skladování do 10° C. Teplota podávání 7° C.
Složení
hrozny révy vinné, oxid siřičitý, kyselina mléčná, kyselina vinná, tirážní likér, expediční likér, kyselina jablečná
Alergeny
oxid siřičitý a siřičitany
Výživové hodnoty na 100 ml
| Sacharidy z toho cukry | 1,8 g 1,0 g |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g 0,0 g |
| Bílkoviny | 0,0 g |
| Sůl | 0,0 g |
Sekt Ryzlink&Tramín 2025 - brut
260 Kč