Víno bílé
Novinka
Sekt Muškát Žlutý 2025 - demi-sec
Demi-sec · Vinařská oblast Morava
260 Kč
(215 Kč bez DPH)
0,75 l
Údaje o víně
| Kategorie | Sekty |
| Odrůda | Muškát Žlutý |
| Ročník | 2025 |
| Obsah cukru | Demi-sec |
| Oblast | Vinařská oblast Morava |
| Podoblast | podoblast Velkopavlovická |
| Země původu | Česká republika |
| Objem | 0,75 l |
Parametry
Alkohol
13,0 % obj.
Č. šarže
25-043/S
O víně
Výroba probíhala metodou Charmat – druhotným kvašením vína v nerezových tlakových nádobách. Cuveé Ryzlinku vlašského, rýnského a tramínu v poměru 50:25:25
Barva sektu je jemně zlatavá. Vůně s výraznými květinovými tóny. Chuť nevtíravá, příjemně kořenitá, s osvěžující kyselinkou v dochuti. Ideální jako doprovod ke slavnostím příležitostem nebo k snídaňovému menu. Teplota skladování do 10° C. Teplota podávání 7° C.
Složení
hrozny révy vinné, kyselina jablečná, kyselina vinná, tirážní likér, expediční likér, oxid siřičitý
Alergeny
oxid siřičitý a siřičitany
Výživové hodnoty na 100 ml
| Sacharidy z toho cukry | 4,6 g 3,8 g |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g 0,0 g |
| Bílkoviny | 0,0 g |
| Sůl | 0,0 g |
Sekt Muškát Žlutý 2025 - demi-sec
260 Kč