Víno bílé
Rosé Koberk 2024 - MZV, polosuché
Polosuché · Vinařská oblast Morava
150 Kč
(124 Kč bez DPH)
0,75 l
Údaje o víně
| Ročník | 2024 |
| Obsah cukru | Polosuché |
| Oblast | Vinařská oblast Morava |
| Podoblast | podoblast Velkopavlovická |
| Země původu | Česká republika |
| Objem | 0,75 l |
Parametry
Kyseliny
5,40 g/l
Zbytkový cukr
8,20 g/l
Alkohol
13,0 % obj.
Č. šarže
32/24
O víně
Víno pochází z viniční trati Kolberk z vinice staré padesát let, která je v bio režimu. Harmonická směs tradičních odrůd – André, Modrý Portugal, Zweigeltrebe, Ryzlink vlašský, Veltlínské červené rané, Veltlínské zelené. Každá z nich přispívá k jedinečnému charakteru tohoto vína. Barva malinová, ve vůni můžeme cítit ovocné tóny, zejména rybíz. Chuť po lesních jahodách, jemná, sametová. Podáváme k těstovinám a k drůbežímu masu.
Složení
hrozny, bentonit, arabská guma, oxid siřičitý, kyselina askorbová
Alergeny
oxid siřičitý a siřičitany
Výživové hodnoty na 100 ml
| Sacharidy z toho cukry | 1,6 g 0,8 g |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g 0,0 g |
| Bílkoviny | 0,0 g |
| Sůl | 0,0 g |
Rosé Koberk 2024 - MZV, polosuché
150 Kč