Víno bílé
Mošt Johanniter - nealkoholický vinný mošt
Vinařská oblast Morava
100 Kč
(83 Kč bez DPH)
0,75 l
Údaje o víně
| Kategorie | Ostatni |
| Oblast | Vinařská oblast Morava |
| Podoblast | podoblast Velkopavlovická |
| Země původu | Česká republika |
| Objem | 0,75 l |
Parametry
Alkohol
0,0 % obj.
O víně
Hroznový mošt z odrůdy Johanniter
Čistě přírodní hroznový mošt vyrobený z čerstvě vylisovaných hroznů a následné pasterizaci, aby se zabránilo oxidaci a zkvašení. Johanniter - PIWI odrůda (rezistentní), která disponuje určitým stupněm odolnosti proti houbovým chorobám. Je možné je pěstovat v podmínkách ekologického vinohradnictví. Vůně po čerstvě utržených hroznech, chuť sladká. Vhodné podávat ředěné s vodou či samotné.
Složení: 100 % hroznová šťáva. Pasterováno, bez konzervantů, barviv, siřičitanů a přidaného cukru.
Po otevření uchovat v chladu a spotřebovat do 3 dnů. Nefiltrováno, případný zákal a sediment není na závadu.
Složení
hrozny
Výživové hodnoty na 100 ml
| Sacharidy z toho cukry | 2,4 g 1,6 g |
| Tuky z toho nasycené mastné kyseliny | 0,0 g 0,0 g |
| Bílkoviny | 0,0 g |
| Sůl | 0,0 g |
Mošt Johanniter - nealkoholický vinný mošt
100 Kč